Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Narodne centrum zdravotnickych informacii maps.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, maps.google.com
19. júla 2021 Ministerstvo zdravotníctva od Zdravotnickespravy.skSITA

Ministerstvo zdravotníctva hľadá generálneho riaditeľa Národného centra zdravotníckych informácií

Uchádzač má preukázať aj odbornú prax v dĺžke päť rokov. Predložiť má tiež projekt stratégie rozvoja organizácie.

Ministerstvo zdravotníctva SR vyhlásilo výberové konanie na obsadenie miesta generálneho riaditeľa Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI). Kandidáti môžu poslať žiadosť s potrebnými dokladmi do 13. augusta tohto roka. Ako uviedol rezort na svojej webovej stránke, funkčné obdobie má byť päť rokov. Tarifný plat je 1 373 eur.

Kandidát musí byť bezúhonný, dôveryhodný a odborne spôsobilý. Ministerstvo vyžaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa. Uchádzač má preukázať aj odbornú prax v dĺžke päť rokov. Predložiť má tiež projekt stratégie rozvoja organizácie.

Zameraný má byť okrem iného na zabezpečenie vyrovnaného hospodárenia a zefektívnenie chodu organizácie. Projekt by sa mal venovať aj zvýšeniu efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov a personálnej politike.

Národné centrum zdravotníckych informácií vedie od 5. mája tohto roka Pavol Capek. Vo funkcii vystriedal Róberta Suju, ktorý bol dočasne poverený riadením NCZI.

K téme

Bezplatné novinky z Zdravotnickespravy.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.